Aukcja ze zbiorów Kolekcjonera / 28 September 2022

14. Jerzy Duda-Gracz | Łagów - Stary Pejzaż, 1998

Past auctionsAukcja ze zbiorów KolekcjoneraŁagów - Stary Pejzaż, 1998

Jerzy Duda-Gracz (1941 Częstochowa - 2004 Łagów)

Łagów - Stary Pejzaż, 1998

olej, płyta, 60 x 80, sygn. l.d.: DUDA GRACZ 2247/97, na odwrocie naklejka autorska: OBRAZ 2247/ ŁAGÓW - STARY PEJZAŻ / TECHNIKA olej / WYMIARY 60 x 80 ROK 1998 UWAGI 1 wernix IV 198

Obraz zostanie umieszczony na okładce katalogu "Aukcji ze zbiorów kolekcjonera 28.09.2022r."
Obraz zostanie umieszczony na plakacie promującym "Aukcję ze zbiorów kolekcjonera 28.09.2022r."
Obraz zostanie umieszczonym na banerze promującym aukcję na portalu internetowym: www.onebid.pl oraz będzie uwzględniony w pozycjach promowanych na portalu www.artinfo.pl