olej, płyta, 60 x 80, sygn. l.d.: DUDA GRACZ 2247/97, na odwrocie naklejka autorska: OBRAZ 2247/ ŁAGÓW - STARY PEJZAŻ / TECHNIKA olej / WYMIARY 60 x 80 ROK 1998 UWAGI 1 wernix IV 198
Obraz zostanie umieszczony na okładce katalogu "Aukcji ze zbiorów kolekcjonera 28.09.2022r."
Obraz zostanie umieszczony na plakacie promującym "Aukcję ze zbiorów kolekcjonera 28.09.2022r."
Obraz zostanie umieszczonym na banerze promującym aukcję na portalu internetowym: www.onebid.pl oraz będzie uwzględniony w pozycjach promowanych na portalu www.artinfo.pl