Świąteczna Aukcja Sztuki najnowszej / 9 December 2020

20. Jerzy Baranowski | Bez tytułu, 2020

Past auctionsŚwiąteczna Aukcja Sztuki najnowszejBez tytułu, 2020

Jerzy Baranowski

Bez tytułu, 2020

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. i dat. na odwrocie: Baranowski 2020

2 800 zł