Fine Art Auction / 28 November 2020

43. Jean Peské | Martwa natura z arbuzem

Past auctionsFine Art AuctionMartwa natura z arbuzem
43

Jean Peské (1870 Gołta/Ukraina-1949 Le Mans)

Martwa natura z arbuzem

olej, płótno, 44 × 55,5 cm
sygn. l. d.: Peské.

– „Jean Peské. Dialog kultur”, 9–28 września 2011, Muzeum Narodowe Sztuki Rosyjskiej w Kijowie

18 000 zł