olej, płótno, 80 x 60 cm, sygnowany p.d.: : 'JJ 2012' oraz na odwrocie: 'JJ|JAROSŁAW JAŚNIKOWSKI | "OGNIOLOT SZEŚCIENNY" | PASIECZNIK 26.08.2012|NR-515 [pieczęć autorska]'
do obrazu dołączona kopia ceryfikatu autorskiego z 2012 r. z nr 515