olej, płótno, średnica 80 cm, sygnowany l.d.: 'JJ 2019' oraz opisany na odwrocie: 'JJ | JAROSŁAW JAŚNIKOWSKI | "CO ZOBACZYSZ, GDY ZAJRZYSZ DO WNĘTRZA CZARNEJ DZIURY?" | RZYMÓWKA 07.10. 2019 | NR - 773' oraz pieczęć autorska
– 2020 – Percepcja koła, Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku, Galeria Zamek
Szczecinek, Galeria Elektrownia Czeladź, Bałtycka Galeria Sztuki 105 Koszalin