Varia 39 / 16 December 2020

120. Janusz Kozikiewicz | Platforma wiertnicza, 2002 r.

Past auctionsVaria 39Platforma wiertnicza, 2002 r.
120

Janusz Kozikiewicz (ur.1961 Katowice)

Platforma wiertnicza, 2002 r.

olej, płótno, 150 x 200 cm, sygn. I dat. l.d.: Janusz /Kozikiewicz / 2002

10 000 zł