Fine Art Auction / 8 October 2016

44. Janina Kraupe-Świderska | Błyski nocy

Past auctionsFine Art AuctionBłyski nocy
44
Błyski nocy

Janina Kraupe-Świderska (1921 Sosnowiec - 2016 Kraków)

Błyski nocy

olej, płótno, 93 x 58 cm, sygn. p.d.: J. Kraupe, na odwrocie napis autorski: JANINA KRAUPE, BŁYSKI NOCY, OLEJ 1967