Varia 38 / 21 October 2020

2. Jan Wolski | Powrót z polowania, ok. 1900 r.

Past auctionsVaria 38Powrót z polowania, ok. 1900 r.

Jan Wolski (XIX/XX w.)

Powrót z polowania, ok. 1900 r.

olej, deska, 18 x 31 cm, sygn. p.d.: J. Wolski, na odwrocie nalepka z odręcznym tytułem po niemiecku i drukowana nalepka firmy transportowej Carla Hartmanna z Bremy

2 600 zł