Varia 39 / 16 December 2020

107. Jan Wołek | Pejzaż z rzeką

Past auctionsVaria 39Pejzaż z rzeką
107

Jan Wołek (ur. 1954 r.)

Pejzaż z rzeką

olej, płótno, 50 x 73 cm, sygn. l.d.: Jan Wołek