Militaria Auction / 18 April 2020

343. Jan Wojnarski | PATENT OFICERSKI

Past auctionsMilitaria AuctionPATENT OFICERSKI
343
PATENT OFICERSKI

Jan Wojnarski (1879 Tarnów - 1937 Kraków)

PATENT OFICERSKI

akwaforta, papier, 34 x 48,5 cm (odcisk płyty), sygn. l. d.: RYT JAN WOJNARSKI, p. d.: W. JASTRZĘBOWSKI
Patent oficerski nr 5122 Maksymiliana Wincentego Krappla na stopień porucznika w korpusie oficerów piechoty, wystawiony 1.02.1933 r., podpisany przez Józefa Piłsudskiego.

1 000 zł