olej, płótno, 180 x 140 cm, sygn. p.d.: 'J. Tarasin 87', opisany na odwrocie: 'JAN TARASIN 87/92 | ROZMANŻAJĄCE SIĘ ZAPISY I'; nalepki wystawowe z Zachęty i Płockiej Galerii Sztuki
- Jan Tarasin. Pominięty rejestr i inne rejestry, Płocka Galeria Sztuki 2018
LITERATURA:
- Jan Tarasin. Pominięty rejestr i inne rejestry, Płocka Galeria Sztuki 208, s.40