Fine Art Auction / 20 June 2015

8. Jan Szancenbach | Pejzaż norweski

HomePast auctionsFine Art AuctionPejzaż norweski
Pejzaż norweski

Jan Szancenbach (1928 Kraków - 1998 tamże)

Pejzaż norweski

olej, płótno, 73x89 cm
sygn. p. d.: Xancenbach
na odwrociu autorski napis:
Pejzaż norweski-deszcz, 1997