Works on Paper / 23 January 2021

33. Jan Stanisławski | Pejzaż (obraz dwustronny)

Past auctionsWorks on PaperPejzaż (obraz dwustronny)
33

Jan Stanisławski (1860 Olszana/Ukraina - 1907 Kraków)

Pejzaż (obraz dwustronny)

ołówek, akwarela, papier, 9 × 6 cm w świetle oprawy
sygn. p. d.: JS; na odwrocie potwierdzenie autentyczności
Stanisława Dąbrowskiego z 1960 roku oraz K.Buczkowskiego z 1964 roku.

10 000 zł