Winter Auction / 29 January 2022

24. Jan Stanisławski | Krajobraz letni

Past auctionsWinter AuctionKrajobraz letni

Jan Stanisławski (1860 Olszana/Ukraina - 1907 Kraków)

Krajobraz letni

olej, tektura, 21 × 28 cm
sygn. l. d.: „JAN STANISŁAWSKI”
na odwrocie ekspertyza Kazimierza Buczkowskiego z 1956 roku

0 zł