Fine Art Auction / 24 August 2019

65. Jan Rubczak | Blade słońce

HomePast auctionsFine Art AuctionBlade słońce
65
Blade słońce

Jan Rubczak (1884 Stanisławów - 1942 Auschwitz)

Blade słońce

olej, płótno, 54 × 65 cm
sygn. i dat. p. d.: Rubczak Jan/908.

na odwrocie autorski napis: Blade słońce/ Bretagne/400 k/Lwów/Jan Rubczak/9 Campagne Premiere/Paris oraz naklejka TPSP we Lwowie z nr 61 i tytułem obrazu
Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych we Lwowie, luty 1913 r.