Works on Paper / 17 June 2017

81. Jan Rembowski | Walka ze smokiem lub Zabicie bestii, 1909 r.

Past auctionsWorks on PaperWalka ze smokiem lub Zabicie bestii, 1909 r.
81
Walka ze smokiem lub Zabicie bestii, 1909 r.

Jan Rembowski (1879 Wawrzyszew – 1923 Warszawa)

akwaforta i akwatinta barwna, papier, 26,5 x 20,5 cm
sygn. ołówkiem p. d.: Jan Rembowski/1909
rycina wykorzystana na okładce czasopisma „Sfinks”, 1912, z.4 (52)

1 300 zł