Works on Paper / 18 July 2020

135. Jan Lebenstein | Suzanne, 1973

Past auctionsWorks on PaperSuzanne, 1973
135
Suzanne, 1973

Jan Lebenstein (1930 Brześć Litewski - 1999 Kraków)

Suzanne, 1973

litografia barwna, papier, 70 x 49,5 cm
sygn. i dat. ołówkiem l. g.: Lebenstein 73, opis. l. g.: 49/100

1 700 zł