Varia 30 / 29 June 2019

135. Jan Lebenstein | Kobieta ze sfinksem, 1985 r.

Past auctionsVaria 30Kobieta ze sfinksem, 1985 r.
135
Kobieta ze sfinksem, 1985 r.

Jan Lebenstein (1930 Brześć Litewski - 1999 Kraków)

Kobieta ze sfinksem, 1985 r.

litografia, papier, 49,5 × 32 cm (odcisk płyty), 69 × 48,5 cm w świetle ramy
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: Lebenstein 85
oraz l. d.: 28/75

1 300 zł