Contemporary Art Auction / 30 October 2021

5. Jan Lebenstein | Ballon-baba, 1969

Past auctionsContemporary Art AuctionBallon-baba, 1969

Jan Lebenstein (1930 Brześć Litewski - 1999 Kraków)

Ballon-baba, 1969

olej, akryl, płótno 130 x 81 cm sygn. l.d.: 'LEBENSTEIN; p.d.: 1969' na odwrocie na płótnie sygnatura i napis: 'LEBENSTEIN | "BALLON-BABA" | 1969 | 60 M' na środkowym krośnie nalepki: – CBWA – Zachęta Warszawa z danymi obrazu
– Ballon-baba, 1969 | wł. artysty.

- Jan Lebenstein Malarstwo, Zachęta Centralne Biuro Wystaw Artystycznych, Warszawa, 22 IV - 22 V 1992, poz. 96

0 zł