Fine Art Auction / 22 August 2020

41. Jan Kazimierz Olpiński | Wędrowny poeta

Past auctionsFine Art AuctionWędrowny poeta
41

Jan Kazimierz Olpiński (1875 Lwów - 1936 tamże)

Wędrowny poeta

olej, płótno dublowane, 52 × 65 cm
sygn. p. d.: J. K. Olpiński

8 500 zł