Varia 39 / 16 December 2020

50. Jan Cybis | Łuk Triumfalny na Place du Carrousel w Paryżu, 1947 r.

Past auctionsVaria 39Łuk Triumfalny na Place du Carrousel w Paryżu, 1947 r.
50

Jan Cybis (1897 Wróblin - 1972 Warszawa)

Łuk Triumfalny na Place du Carrousel w Paryżu, 1947 r.

ołówek, akwarela, papier; 28,5 x 46,5 cm w świetle passe-partout, sygn., dat. i opisany ołówkiem p. d.: Jan Cybis 1947 r / Paryż, Place du Carrousel, na odwrocie naklejka16-07-2020 WYSTAWY ZBIOROWE / MUZEUM WIELKOPOLSKIEGO W POZNANIU / JAN CYBIS / 17.III-8.IV 1948.

3 500 zł