Varia 39 / 16 December 2020

71. Jan Chrzan | Łodzie rybackie

Past auctionsVaria 39Łodzie rybackie
71

Jan Chrzan (1905-1993)

Łodzie rybackie

olej, płótno, 59 x 74 cm, sygn. p.d.: J.CHRZAN, na odwrocie naklejka autorska z tytułem obrazu