Art and Jewellery Auction / 5 December 2020

103. Jan Antoni Biernacki | Kowal

Past auctionsArt and Jewellery AuctionKowal
103

Jan Antoni Biernacki (1879-1930)

Kowal

Br. Łopieńscy, Warszawa, pocz. XX w.
brąz patynowany, podstawa z marmuru; sygn. na podstawie: BR. ŁOPIEŃSCY/WARSZAWA; wys. całk. 60 cm

0 zł