Fine Art Auction / 25 November 2017

81. Jakub Zucker | Naga malarka przy sztalugach

Past auctionsFine Art AuctionNaga malarka przy sztalugach
81
Naga malarka przy sztalugach

Jakub Zucker (1900 Radom - 1981 Nowy Jork)

Naga malarka przy sztalugach

olej, papier, 29,5 × 23,5 cm w świetle passe-partout
sygn. p. g.: J. Zucker

Reprodukowana:
Joanna Tarnawska, Jakub Zucker, Warszawa 2011, s. 173.

9 000 zł