Fantasy Art Auction / 27 November 2021

2. Jacek Yerka | Widzenie nad Zatoką Genueńską, 1992

Past auctionsFantasy Art AuctionWidzenie nad Zatoką Genueńską, 1992

Jacek Yerka (ur. 1952 Toruń)

Widzenie nad Zatoką Genueńską, 1992

akryl, płótno, 73 x 65 cm, sygnowany p.d. "Yerka 92", opisany z tyłu flamastrem: "Jacek Yerka / Widzenie nad Zatoką Genueńską / akryl / 1992"

Na płótnie z tyłu stara pieczęć Urzędu Konserwatora Zabytków dopuszczająca wywóz obrazu za granicę.

Obraz opisany i reprodukowany w albumie monograficznym:
"Jacek Yerka. Obrazy z lat 1972-2001", Warszawa 2021, s. 120-121.
Proweniencja:
kolekcja prywatna - Wybrzeże Kości Słoniowej
kolekcja prywatna - Francja
kolekcja prywatna - Warszawa

220 000 zł