akryl, płótno, 81 x 81 cm, sygnowany p.d.: 'YERKA 21' oraz opisany na odwrocie: 'JACEK YERKA >>PRZECHWAŁKI WAKACYJNE<< | AKRYL 2021'
2022 – Magiczne światy. Malarstwo Jacka Yerki, Agra Art.
LITERATURA:
„Magiczne światy. Malarstwo Jacka Yerki”, Warszawa 2022, s. 132–133