Fine Art Auction / 4 May 2014

91. Jacek Pałucha | Luksusowy, trudny wybór

Past auctionsFine Art AuctionLuksusowy, trudny wybór
91
Luksusowy, trudny wybór

Jacek Pałucha (ur. 1966 Częstochowa)

Luksusowy, trudny wybór

akryl, płótno, 70 x 55 cm
sygn.i dat. l.d.: J.Pałucha 2014
na odwrocie autorski tytuł: Luksusowy trudny wybór/ J. Pałucha 2014
6 500 zł