Fine Art Auction / 12 May 2018

89. Iwan Trusz | Portret Araba

HomePast auctionsFine Art AuctionPortret Araba
89
Portret Araba

Iwan Trusz (1869 Wysocko - 1940 Lwów)

Portret Araba

olej, tektura, 23,5 × 17 cm
sygn. p. d.: I.Trusz
na odwrocie owalny stempel o treści: ISKRA & KARMAŃSKI |16/2 |. KRAKÓW.

4 400 zł