Fine Art Auction / 28 November 2020

75. Irena Weiss zw. Aneri | Wisła pod Wawelem, ok. 1937

Past auctionsFine Art AuctionWisła pod Wawelem, ok. 1937
75

Irena Weiss zw. Aneri (1888 Łódź - 1981 Kraków)

Wisła pod Wawelem, ok. 1937

olej, płótno, 50,5 × 66 cm
sygn. p. d.: Aneri
na odwrocie nalepki wystawowe: fragment nalepki z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z 1937 r. z numerem 65 oraz opisem pracy; nalepka z Muzeum Pałacu w Wilanowie z wystawy Piękno do mnie przyszło 19 kwietnia – 10 czerwca 2007; nalepka z Muzeum
Okręgowego w Toruniu, nalepka z Muzeum w Brodnicy

– Wystawa w TPSP w Krakowie, 1937 r.
– „Piękno do mnie przyszło”, Muzeum Pałac w Wilanowie, 19 kwietnia – 10 czerwca 2007