olej, płótno, 25 × 35 cm w świetle ramy sygn. u dołu: Ign. Pienkowski
Wystawiany: „Ignacy Pieńkowski (1877–1948).Malarz z Podlasia”, Muzeum Rolnictwa im. Ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu, 18 czerwca – 18 sierpnia 2018 r.