Works on Paper - Contemporary Art / 22 April 2020

143. Henryk Płóciennik | Ex libris Nerone Santagiuliana, 1969 r.

Past auctionsWorks on Paper - Contemporary Art Ex libris Nerone Santagiuliana, 1969 r.
143
Ex libris Nerone Santagiuliana, 1969 r.

Henryk Płóciennik (1933 Łódź -2020)

akwaforta, papier, 14,5 x 11 cm, sygn. na płycie p.d.: HP, opisany na płycie u dołu: Ex libris Nerone Santagiuliana, oraz sygn. i dat. na odwrocie ołówkiem: H. PŁÓCIENNIK /ŁÓDŹ 1969

200 zł