akwarela, tusz, papier, 21 x 28,5 cm, sygn. l. d.: Papcio Chmiel A.D. 2010, na odwrocie odręcznie: H. Chmielewski / Wesołych Świąt / pieczęć autorska Papcio Chmiel / herb twórczy artysty: VIS COMICA