akwarela, tusz, papier, 21 x 29,5 cm, sygn. l. d: Papcio Chmiel A.D. 2014; na odwrociu sygnatura: H.Chmielewski, autorska pieczęć: Papcio Chmiel oraz herb twórczy artysty: VIS COMICA