olej, płótno, 55 x 46 cm, sygn. p.d.: Hayden, sygn. i dat. na odwrocie: Hayden 1922
– kolekcja prywatna, Polska
-Musee des Beaux Arts, Marseille, 1975,
-Salon des Independants, Paris 1979
- Henri Hayden, Biblioteka Polska w Paryżu, 2013
Lit.: Ch. Zagrodzki, Henri Hayden, Bibliotheque Polonaise, Paris 2013, repr. P.35