Works on Paper / 10 October 2020

99. Henryk Baranowski | Róże w wazonie, przed 1974 r.

Past auctionsWorks on PaperRóże w wazonie, przed 1974 r.
99

Henryk Baranowski (1932 Starogard Gdański - 2005 Gdynia)

Róże w wazonie, przed 1974 r.

akwarela, papier, 65 × 44,5 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: H. Baranowski
na odwrocie oprawy napis: W dniu Urodzin/ Kochanej Irence/Baranowski/1974

2 200 zł