Fine Art Auction / 28 November 2020

93. Henryk Baranowski | Polana Chochołowska

Past auctionsFine Art AuctionPolana Chochołowska
93

Henryk Baranowski (1932 Starogard Gdański - 2005 Gdynia)

Polana Chochołowska

olej, płótno, 51 × 70 cm
sygn. l. d.: H. Baranowski/POLANA CHOCHOŁOWSKA

7 000 zł