Fine Art Auction / 4 May 2014

84. Henryk Baranowski | Kwiaty

Past auctionsFine Art AuctionKwiaty
84
Kwiaty

Henryk Baranowski (1932 Starogard Gdański - 2005 Gdynia)

Kwiaty

olej, płyta, 55 × 46 cm
sygn. l. d.: H.Baranowski
na odwrocie naklejka z Pracowni Plastycznej Marynarki Wojennej w Gdyni
3 400 zł