Fantasy Art Auction / 28 November 2020

32. Grzegorz Stec | Macewa, 2014

Past auctionsFantasy Art AuctionMacewa, 2014

Grzegorz Stec (ur. 1955, Kraków)

Macewa, 2014

olej, płyta, 50 × 50 cm, sygnowany u dołu: Gzegorz Stec 2014

– wystawa indywidualna, Centrum Kultury Żydowskiej w Krakowie, 2014
– wystawa indywidualna, Galeria Abakus w Berlinie, 2015
– wystawa indywidualna, Galeria Pryzmat ZPAP w Krakowie, 2019
– wystawa indywidualna, Bator Art Gallery w Szczyrku, 2019
– wystawa indywidualna, Galeria Teatru Witkacego w Zakopanem, 2020
LITERATURA:
Grzegorz Stec. Malarstwo, Kraków 2019, s. 200

0 zł