57 Young Art Auction / 12 February 2016

36. Grzegorz Klimek | Bez tytułu, 2015

Past auctions57 Young Art AuctionBez tytułu, 2015
36
Bez tytułu, 2015

Grzegorz Klimek

Bez tytułu, 2015

technika własna, płótno, 90 x 110 cm, sygn.

1 700 zł