wyd. Cornelis de Jode, stan drugi, Amsterdam 1593 mapa pochodząca z „Speculum Orbis Terrarum”; na verso tekst w języku łacińskim miedzioryt, 38 x 49,5 cm (odcisk płyty) stan zachowania bardzo dobry, po konserwacji Imago Poloniae, K74/2