Varia 38 / 21 October 2020

264. Gepard siedzący, Ćmielów, l. 60. XX w.

Past auctionsVaria 38Gepard siedzący, Ćmielów, l. 60. XX w.
264

Gepard siedzący, Ćmielów, l. 60. XX w.

projekt prawd. Mieczysław Naruszewicz (1923 - 2006)
porcelana, 10,7 x 6 x 7,5 cm;
sygnatura: stempel fabryki i ręcznie: C-337-1248 30, pozostałości po stemplu z ceną

9 000 zł