olej, tektura, 66 × 91,5 cm sygn. i dat. p. d.: FPautsch (?) na odwrocie naklejki wystawowe: z lwowskiego (?) TPSP z 1935 r. z opisem pracy: Pautsch Fryderyk / pejz. Z Kos. Rzeka [?] o zach. Oraz z nalepka weneckiego Biennale z 1936 roku