Fine Art Auction / 2 May 2016

18. Fryderyk Pautsch | Targ na Ukrainie, przed 1935 r.

Past auctionsFine Art AuctionTarg na Ukrainie, przed 1935 r.
Targ na Ukrainie, przed 1935 r.

Fryderyk Pautsch (1887 Delatyn - 1950 Kraków)

olej, tektura, 66 × 91,5 cm
sygn. i dat. p. d.: FPautsch (?)
na odwrocie naklejki wystawowe: z lwowskiego (?) TPSP z 1935 r. z opisem pracy: Pautsch Fryderyk / pejz. Z Kos. Rzeka [?] o zach. Oraz z nalepka weneckiego Biennale z 1936 roku

32 000 zł