Maps and Prints Auction / 14 March 2020

57. Franz Raffelsberger | Karte des Königreiches Galizien.

Past auctionsMaps and Prints AuctionKarte des Königreiches Galizien.
57
Karte des Königreiches Galizien. - 1Karte des Königreiches Galizien. - 2

Franz Raffelsberger

Karte des Königreiches Galizien.

Mapa Królestwa Galicji, pochodząca z „Erster Typometrischer Atlas”, wyd. J. Bermann & Sohn, Wiedeń 1845
litografia barwna, 46,5 x 69 cm (dwa arkusze naklejone na płótno)

3 800 zł