Contemporary Art Auction / 4 April 2020

10. Franciszek Starowieyski | Bogini śmierci korali (La deese de la mort des coraux), 1989

HomePast auctionsContemporary Art Auction Bogini śmierci korali (La deese de la mort des coraux), 1989
	Bogini śmierci korali (La deese de la mort des coraux), 1989

Franciszek Starowieyski (1930 Bratkówka k. Krosna - 2009 Warszawa)

olej, płyta, 131 x 101 cm
sygn. l. śr.: LA DEESSE |DE LA MORT | DES COREAUX |FS 1689 P

Wystawiany: Franciszek Starowieyski (1930 – 2009). Przyjaźnie paryskie 1683 - 1693. Kolekcja A. i N. Avila, Państwowa Galeria Sztuki, 16.04 – 15.06.2014
Lit.: Franciszek Starowieyski (1930 – 2009). Przyjaźnie paryskie 1683 - 1693. Kolekcja A. i N. Avila, Państwowa Galeria Sztuki 2014, s. 149

Literatura: Franciszek Starowieyski (1930 – 2009). Przyjaźnie paryskie 1683 - 1693. Kolekcja A. i N. Avila, Państwowa Galeria Sztuki 2014, s. 149