Varia 38 / 21 October 2020

244. Filiżanka do mokki, Ćmielów, okres Druckiego-Lubeckiego, ok. 1910 r.

Past auctionsVaria 38Filiżanka do mokki, Ćmielów, okres Druckiego-Lubeckiego, ok. 1910 r.
244

Filiżanka do mokki, Ćmielów, okres Druckiego-Lubeckiego, ok. 1910 r.

porcelana malowana, złocona, wys. 4,5 cm, śr. spodka 11,5 cm, cześciowe przetarcia złoceń

550 zł