Polish Paintings Auction (5) / 8 July 2020

26. Feliks Michał Wygrzywalski | Kwiaty białej róży i figurka buddy, 1941 r

HomePast auctionsPolish Paintings Auction (5)Kwiaty białej róży i figurka buddy, 1941 r
26
Kwiaty białej  róży i figurka buddy, 1941 r - 1Kwiaty białej  róży i figurka buddy, 1941 r - 2

Feliks Michał Wygrzywalski (1875 Przemyśl - 1944 Rzeszów)

Kwiaty białej róży i figurka buddy, 1941 r

olej, sklejka, 29 x 20 cm, sygn. i dat. p.d.: F.M. Wygrzywalski / Lwów 1941 r