Fine Art Auction / 20 June 2015

39. Eugeniusz Zak | Kobieta z dzieckiem

HomePast auctionsFine Art AuctionKobieta z dzieckiem
39
Kobieta z dzieckiem

Eugeniusz Zak (1884 Mogilno ? 1926 Paryż)

Kobieta z dzieckiem

olej, tektura, 34,5x43,8 cm
sygn. l. d.: Eug. Zak
Reprodukowany:
Barbara Brus Malinowska Katalog wystawy: Eugeniusz Zak 1884-1926, Muzeum Narodowe w Warszawie il.70.