Contemporary Art Auction / 29 October 2016

14. Eugeniusz Markowski | 1 ? 1 kol., 1983

Past auctionsContemporary Art Auction1 ? 1 kol., 1983
1 ? 1 kol., 1983

Eugeniusz Markowski (1912 Warszawa - 2007 tamże)

1 ? 1 kol., 1983

olej, płótno, 90 × 80 cm
sygn. l. bok: E. Markowski
Wystawiany i reprodukowany: Eugeniusz Markowski Malarstwo/Eugeniusz
Markowski. Rysunek., pod red: M.Z. Szwajcewskiej, katalog wystawy BWA w Kaliszu (maj 1986), BWA w Sopocie (sierpień 1986), BWA w Zamościu (kwiecień 1986), Kalisz 1986, poz. 3.

34 000 zł