Varia 36 / 27 June 2020

44. Eugeniusz Dzierzencki | Na morzu, 1948 r.

Past auctionsVaria 36Na morzu, 1948 r.
44
Na morzu, 1948 r.

Eugeniusz Dzierzencki (1905 Warszawa - 1990 Sopot)

Na morzu, 1948 r.

olej, płótno, 33 × 48 cm w świetle ramy
sygn. i dat. p. d.: E.Dzierzencki/1948

4 400 zł