Works on Paper / 14 July 2018

27. Erazm Rudolf Fabijański | Widok Rynku Głównego w Krakowie

Past auctionsWorks on PaperWidok Rynku Głównego w Krakowie
27
Widok Rynku Głównego w Krakowie

Erazm Rudolf Fabijański (1826-1892)

akwarela, papier, 15,5 x 29,5 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: Fabijański

2 800 zł